Atsiliepimai

ATSILIEPIMAI

No Title

Rated 0 out of 5

Stovyklos formato 6 dienų patyriminis seminaras „ANTIEGO“
Kas vyksta seminaro metu neįmanoma papasakoti – tai galima tik patirti. Teisingai Renata sako – programa nieko nepasakytų. Visų pirmiausia, kad turinys yra iš nieko nepasakančių pavadinimų praktikų, kitas dalykas – Renata nuolat interpretuoja pagal esamą situaciją, iškilusias situacijas, kylančius klausimus, vyraujančias nuotaikas. Pvz. paskutinė konsteliacija staiga gimė tiesiog paskutinio pasidalinimo apie seminarą metu.
Antiego – tai mes, išsilaisvinę iš mus varžančių savybių, emocijų, minčių, elgesio. Renata pakviečia šešių dienų neįkainojamai kelionei nusimetus šiuos mus sukausčiusio EGO pančius. Ir su didžiausiu atidumu lydi šioje ne pačioje lengviausioje, bet gyvenimą keičiančioje kelionėje.
Mano Antiego buvo apie atsipalaidavimą. Daugybės netikėtų praktikų, bendravimo, konsteliacijų, bendrystės pasėkoje užrištomis akimis šokdama patyriau neįtikėtiną būseną: tiesiog pajutau, kad kūnas juda visiškai naujai. Nenusakomas jausmas – šokti ir galvoti „kaip čia tos rankos banguoja…“. Ne tik pati tai patyriau – tai matė ir dėl akivaizdaus pokyčio sveikino kiti. Ir tai – tik išorė. Viduje vyksta gausybė įvairių suvokimų per patyrimus, kurie apsigyvena ne tik mintyse, bet ir pačiame kūne.
Tai seminaras, kurio paskutinę dieną aš aiškiai supratau, kad mano gyvenimas pagaliau įgavo kryptį. Su didžiausiu dėkingumu sakiau ir sakau: neįsivaizduoju, kaip man būtų be šio seminaro.
Labai rekomenduoju visiems, kas tik gali būti priimtas.
Ačiū dar kartą ir sėkmės mums visiems!

Avatar for Lina
Lina

No Title

Rated 5 out of 5

Su Renata susipažinau prieš 3 metus. Ir tik dabar suvokiau, kad mūsų galimybės beribės. Visi trikdžiai yra mūsų galvoje. Pagaliau, tikrai pagaliau galiu daugiau jausti, o ne galvoti. Viską pakeitė Antiego stovykla. Žodžiais neįmanoma apibūdinti to, kas ten vyko su manimi ir kitais bendraminčiais. Bet kad aš išvažiavau kitokia nei atvažiavau, tai FAKTAS. Na jeigu grįžus namo vyras, su kuriuo esi susituokusi tavęs neatpažįsta ir sako – kas tu? 🙂
Veiksmas vyksta toliau ir pasibaigus stovyklai, nes aš pradėjau gyventi, aš jį jaučiu ir dėl to aš noriu jį gyventi 🤗
Jeigu nežinai koks nori būti, jeigu netenkina kažkas gyvenime tik nežinai kas, tikrai rasi atsakymus į savo klausimus, o kuo toliau, tuo darosi įdomiau, nes suvoki, kad žmogaus galimybės yra beribės.
Ačiū Renata, esu dėkinga, kad atvedei mane į šviesą

Avatar for Gintarė
Gintarė

No Title

Rated 5 out of 5

Dalyvavau seminare „Antiego“ ir tai vienas geriausių seminarų, kuriuose esu buvusi. Man stipriausia dalis buvo, kai pamačiau savo ego – mano gyvenimas dabar, ir kai pažinau savo antiego – koks gyvenimas gali būti. Šiame seminare pajutau, koks gyvenimas yra atsipalaidavus, be suvaržymų, be kompleksų, konkurencijos. Kaip gera gyventi, kai pasitiki pasauliu ir žmonėmis. Kokia laisvė ir laimė yra būti paprastai.
Ačiū Renatai ir stovyklos dalyviams už laisvę, už saugią erdvę būti visokiai. Jaučiu, kad po šio seminaro mano gyvenimas keičiasi, aš keičiuosi. Manyje daugiau laisvės, drąsos, ramybės viduje, džiaugsmo, moteriškumo, pasitikėjimo savimi.

Avatar for Solveiga
Solveiga

No Title

Rated 5 out of 5

Jeigu esi pasiklydęs, tuomet Renata tau padės atrasti ne tik takelį, bet ir platų, įdomų, kitokį kelią. Ji visada padeda susivokti – kas esi ir ką veiki pasaulyje, kai pati save „pameti“, ji niekada tavęs nepameta 🙂
Renata turi daug veidų: kai reikia ji būna globėjiška, motiniška, kai reikia ji būna griežta ir pasakanti akivaizdžią tiesą, kai reikia ji padeda atsitiesti ir viską ji daro tik (net) kalbėdama. Ji niekada nesikiška į tavo sprendimus, bet leidžia rinktis pačiam, tik šiek tiek palydėdama ir nukreipdama tinkama linkme.
Su Renata bendraujame jau ilgai, Ji yra ne tik mokytoja, bet ir draugė. Ji visada yra lygi su tavimi, nors tave ir konsultuoja, tačiau to net nepajauti, nes ji leidžia būti viename lygyje. Todėl aš labai vertinu, dėkoju šiandien ir dėkosiu ateityje, jog turiu galimybę ir didelį norą keisti ir keistis, kad ir kaip kartais atrodo sunku, bet su Renatos pagalbos daug kas atrodo įveikiama! Ačiū!

Avatar for Miglė
Miglė

No Title

Rated 5 out of 5

Dalyvavau Renatos organizuojamose grupinėse konsteliacijose. Apie jas pirmą kartą ir išgirdau iš pačios Renatos per konsultacijas. Atsiliepimais papildė ir draugė, trumpai apibūdindama „buvo be galo įdomu ir keista“, tad nusprendžiau pasinerti į šią avantiūrą. Dar prieš atvykdama bandžiau „išsigooglinti“, kas tai yra, bet aiškaus vaizdo vis tiek nepavyko susidaryti, tad buvau tikrai nustebinta.
Sunku apibūdinti, kas jose vyksta, bet toks jausmas, jog savo ir kitų išgyvenimus stebėtum iš šono… Konsteliacijos man padėjo atsiverti visiškai svetimiems žmonėms, jaustis prie jų gerai ir patogiai, suprasti ir įsigilinti, kodėl žmonės skirtingai reaguoja į situacijas, įsiklausyti. Taip pat atėjo suvokimas, kad ta pati problema, o ir žmonių projekcija į problemą, iš šalies gali atrodyti visai kitaip bei turėti kitas baigtis, nei galėjai įsivaizduoti. Renatos, kaip vedlės, vaidmuo, „naviguojant“ konsteliacijas buvo labai natūralus – perėjimai nuo vienos problematikos prie kitos, sukuriant situacijos paveikslą, įvedant naujus dalyvius, prieinant prie problemos sprendimo kulminacijos – viskas buvo apsupta ramybės, atvirumo ir palaikymo aura.
Rekomenduoju visiems nors kartą sudalyvauti, o rimtai apsisprendusiems išbandyti, eiti nesidomėjus, kas tai yra, bet su atvirumu ir be išankstinių nusistatymų, ir tuomet, garantuoju, tikrai liksite nustebinti 🙂

Avatar for Barbora
Barbora

No Title

Rated 5 out of 5

Išgirdau frazę „Jeigu atvyksti ten kur trūksta grožio, tavo užduotis įnešti grožio“ ir iš karto pagalvojau apie Renatą. Taip, tai tas žmogus, kuris į mano gyvenimą įnešė grožio, ramybės, supratimo, laisvės, pasitikėjimo savimi ir kitais.
Kai gyvenime sumaišai kortas, neapsisprendi ar tiesiog bijai rezikuoti, Renata, būtent tas žmogus, kuris visas kortas padeda sudėlioti į vietas ir gyvenimo žaidime nuveda į pergalę.

Avatar for Justina
Justina

No Title

Rated 5 out of 5

Esu dėkinga, kad gyvenimas suteikė galimybę dalyvauti dvejuose Tavo seminaruose. Juose buvo tikrai įdomus ir naudingas darbas ir patyrimai. Tavo įžvalgūs klausimai, priverčia pažvelgti į situaciją kitu kampu ir supurto iki pat kojų pirščiukų. Tavo nuoširdus bendravimas, noras padėti kiekvienam, kuris ieško pagalbos, patarimo, tikrai atveria duris į norą atsiverti ir ieškoti patarimų, mokytis „švęsti gyvenimą“ ir mėgautis juo!
Ačiū labai

Avatar for Eglė
Eglė

PATEIKITE ATSILIEPIMĄ