Atsiliepimai

ATSILIEPIMAI

No Title

Rated 1 out of 5

Ignalinoje turėjome seminarų ciklą su Renata. Tai be galo nuostabi moteris, psichologė, kuri moka atrasti reikiamą ,,raktą“, į kiekvieną individualiai. Laikas prabėgo akimirksniu. Į gyvenimą žvelgi kitu kampu, iš naujo atrandi save. Ačiū Jums. ♥️

Avatar for Ema
Ema

No Title

Rated 5 out of 5

Jei neformaliai. Tai mane visuomet žavi lektorių kvietimas pabūti su klausimais, kuriems savarankiškai rečiau skiriame dėmesio. Galbūt įprastai atėjus į grupinį užsiėmimą tikiesi, jog individualaus dėmesio galbūt nelabai sulauksi, tačiau šio seminaro metu nors daug buvome grupėje, turėjome daug galimybių pajusti kitus žmones, išgirsti jų patirtis, tačiau taip pat daug buvome sau, apie save ir gavome individualaus dėmesio iš lektorės ir manau kiekvienas išėjo su bent kažkokiu atsakymu ar jaučiasi žengia žingsnį, nes lektorė nesistengė būti visur ir visiems patogi ir likti paviršiuje, o daryti pokytį ir imtis veiksmų.
Man labai patiko neformalūs naudojami metodai, vienas iš jų šokiai ir neformalus būdas susipažinti su erdvėje esančiais dalyviais, per šokį, akių kontaktą, artumą ir susipažinimą be žodžių, o akimis ir širdimis…Po seminaro mąsčiau kaip žavinga, kuomet lektorė geba apjungti mokslą, praktiką gyvenime ir tai kas nematoma ir žodžiais neapibūdinama, tai jausmą, daug dėmesio skiriama Meilės jausmui ir daug kur skambantis lektorės klausimas ,,KĄ ŠIOJE SITUACIJOJE DARYTŲ MEILĖ?“ nugulė ir mano užrašuose. Tai visa erdvė atrodė jauki ir saugi, man buvo gera būti ir tai, jog visi išsiskirstėme daugiau nei valanda vėliau nei numatyta, nei kiek neprailgo 😀 Jutau bendrystės su daug akių kontaktų ir natūralaus, paprasto artumo žmogui.
Dažnai psichologai būna tik psichologai, tačiau kuomet jie turi savyje daugiau dvasingumo, o lektorę pajutom kaip meditacijų, tylos stovyklų organizatorę, tai man labai labai artima pasirodė, labai 🙂
Ačiū už galimybes sudalyvauti tokiuose seminaruose! 🙂

Avatar for Marijampolėje vykusio seminaro “Psichoterapija tavo kišenėje” dalyvė
Marijampolėje vykusio seminaro “Psichoterapija tavo kišenėje” dalyvė

No Title

Rated 5 out of 5

Važiuojam namo. Po tobulo savaitgalio. Po daugybės laiko jaučiu, kad mano širdis yra prisipildžiusi meilės, gėrio ir ramybės. Savo vyrą vėl pamilau iš naujo. Ačiū Jums! 🥰❤️

Avatar for Vilniuje vykusio seminaro “Santykių evoliucija” dalyvė
Vilniuje vykusio seminaro “Santykių evoliucija” dalyvė

No Title

Rated 5 out of 5

Jeigu nori greitu rezultatu – Renatos seminarai, kaip tik TAU!
Nebus lengva, bet svarbu nepasiduoti baimei ir seminaruose dalyvauti 120proc.
Visi zmones, kurie buna seminaruose yra samoningi, todel pasileisk i procesa, i tekme ir nebijok! Pasitikiu Renata, todel visad zinau, kad viskas bus gerai, kad ir kaip ir pradziu atrodo baisu.
Aciu Renatai uz patirtis, kurias isgyvenu seminaru metu ir kaip toliau einu per gyvenima. Renata padejo man atrasti savo kelia. Paskutinis seminaras buvo Kuno Ismintis, kuris buvo be galo stiprus.
Aciu Renatai ir visiems buvusiems kartu.
Svarbu nebijoti! Viskas galiausiai buna gerai, labai gerai! ❤️

Avatar for Gintarė
Gintarė

No Title

Rated 0 out of 5

Stovyklos formato 6 dienų patyriminis seminaras „ANTIEGO“
Kas vyksta seminaro metu neįmanoma papasakoti – tai galima tik patirti. Teisingai Renata sako – programa nieko nepasakytų. Visų pirmiausia, kad turinys yra iš nieko nepasakančių pavadinimų praktikų, kitas dalykas – Renata nuolat interpretuoja pagal esamą situaciją, iškilusias situacijas, kylančius klausimus, vyraujančias nuotaikas. Pvz. paskutinė konsteliacija staiga gimė tiesiog paskutinio pasidalinimo apie seminarą metu.
Antiego – tai mes, išsilaisvinę iš mus varžančių savybių, emocijų, minčių, elgesio. Renata pakviečia šešių dienų neįkainojamai kelionei nusimetus šiuos mus sukausčiusio EGO pančius. Ir su didžiausiu atidumu lydi šioje ne pačioje lengviausioje, bet gyvenimą keičiančioje kelionėje.
Mano Antiego buvo apie atsipalaidavimą. Daugybės netikėtų praktikų, bendravimo, konsteliacijų, bendrystės pasėkoje užrištomis akimis šokdama patyriau neįtikėtiną būseną: tiesiog pajutau, kad kūnas juda visiškai naujai. Nenusakomas jausmas – šokti ir galvoti „kaip čia tos rankos banguoja…“. Ne tik pati tai patyriau – tai matė ir dėl akivaizdaus pokyčio sveikino kiti. Ir tai – tik išorė. Viduje vyksta gausybė įvairių suvokimų per patyrimus, kurie apsigyvena ne tik mintyse, bet ir pačiame kūne.
Tai seminaras, kurio paskutinę dieną aš aiškiai supratau, kad mano gyvenimas pagaliau įgavo kryptį. Su didžiausiu dėkingumu sakiau ir sakau: neįsivaizduoju, kaip man būtų be šio seminaro.
Labai rekomenduoju visiems, kas tik gali būti priimtas.
Ačiū dar kartą ir sėkmės mums visiems!

Avatar for Lina
Lina

No Title

Rated 5 out of 5

Su Renata susipažinau prieš 3 metus. Ir tik dabar suvokiau, kad mūsų galimybės beribės. Visi trikdžiai yra mūsų galvoje. Pagaliau, tikrai pagaliau galiu daugiau jausti, o ne galvoti. Viską pakeitė Antiego stovykla. Žodžiais neįmanoma apibūdinti to, kas ten vyko su manimi ir kitais bendraminčiais. Bet kad aš išvažiavau kitokia nei atvažiavau, tai FAKTAS. Na jeigu grįžus namo vyras, su kuriuo esi susituokusi tavęs neatpažįsta ir sako – kas tu? 🙂
Veiksmas vyksta toliau ir pasibaigus stovyklai, nes aš pradėjau gyventi, aš jį jaučiu ir dėl to aš noriu jį gyventi 🤗
Jeigu nežinai koks nori būti, jeigu netenkina kažkas gyvenime tik nežinai kas, tikrai rasi atsakymus į savo klausimus, o kuo toliau, tuo darosi įdomiau, nes suvoki, kad žmogaus galimybės yra beribės.
Ačiū Renata, esu dėkinga, kad atvedei mane į šviesą

Avatar for Gintarė
Gintarė

No Title

Rated 5 out of 5

Dalyvavau seminare „Antiego“ ir tai vienas geriausių seminarų, kuriuose esu buvusi. Man stipriausia dalis buvo, kai pamačiau savo ego – mano gyvenimas dabar, ir kai pažinau savo antiego – koks gyvenimas gali būti. Šiame seminare pajutau, koks gyvenimas yra atsipalaidavus, be suvaržymų, be kompleksų, konkurencijos. Kaip gera gyventi, kai pasitiki pasauliu ir žmonėmis. Kokia laisvė ir laimė yra būti paprastai.
Ačiū Renatai ir stovyklos dalyviams už laisvę, už saugią erdvę būti visokiai. Jaučiu, kad po šio seminaro mano gyvenimas keičiasi, aš keičiuosi. Manyje daugiau laisvės, drąsos, ramybės viduje, džiaugsmo, moteriškumo, pasitikėjimo savimi.

Avatar for Solveiga
Solveiga

PATEIKITE ATSILIEPIMĄ