Atsiliepimai

ATSILIEPIMAI

No Title

Rated 5 out of 5

Jeigu esi pasiklydęs, tuomet Renata tau padės atrasti ne tik takelį, bet ir platų, įdomų, kitokį kelią. Ji visada padeda susivokti – kas esi ir ką veiki pasaulyje, kai pati save „pameti“, ji niekada tavęs nepameta 🙂
Renata turi daug veidų: kai reikia ji būna globėjiška, motiniška, kai reikia ji būna griežta ir pasakanti akivaizdžią tiesą, kai reikia ji padeda atsitiesti ir viską ji daro tik (net) kalbėdama. Ji niekada nesikiška į tavo sprendimus, bet leidžia rinktis pačiam, tik šiek tiek palydėdama ir nukreipdama tinkama linkme.
Su Renata bendraujame jau ilgai, Ji yra ne tik mokytoja, bet ir draugė. Ji visada yra lygi su tavimi, nors tave ir konsultuoja, tačiau to net nepajauti, nes ji leidžia būti viename lygyje. Todėl aš labai vertinu, dėkoju šiandien ir dėkosiu ateityje, jog turiu galimybę ir didelį norą keisti ir keistis, kad ir kaip kartais atrodo sunku, bet su Renatos pagalbos daug kas atrodo įveikiama! Ačiū!

Avatar for Miglė
Miglė

No Title

Rated 5 out of 5

Dalyvavau Renatos organizuojamose grupinėse konsteliacijose. Apie jas pirmą kartą ir išgirdau iš pačios Renatos per konsultacijas. Atsiliepimais papildė ir draugė, trumpai apibūdindama „buvo be galo įdomu ir keista“, tad nusprendžiau pasinerti į šią avantiūrą. Dar prieš atvykdama bandžiau „išsigooglinti“, kas tai yra, bet aiškaus vaizdo vis tiek nepavyko susidaryti, tad buvau tikrai nustebinta.
Sunku apibūdinti, kas jose vyksta, bet toks jausmas, jog savo ir kitų išgyvenimus stebėtum iš šono… Konsteliacijos man padėjo atsiverti visiškai svetimiems žmonėms, jaustis prie jų gerai ir patogiai, suprasti ir įsigilinti, kodėl žmonės skirtingai reaguoja į situacijas, įsiklausyti. Taip pat atėjo suvokimas, kad ta pati problema, o ir žmonių projekcija į problemą, iš šalies gali atrodyti visai kitaip bei turėti kitas baigtis, nei galėjai įsivaizduoti. Renatos, kaip vedlės, vaidmuo, „naviguojant“ konsteliacijas buvo labai natūralus – perėjimai nuo vienos problematikos prie kitos, sukuriant situacijos paveikslą, įvedant naujus dalyvius, prieinant prie problemos sprendimo kulminacijos – viskas buvo apsupta ramybės, atvirumo ir palaikymo aura.
Rekomenduoju visiems nors kartą sudalyvauti, o rimtai apsisprendusiems išbandyti, eiti nesidomėjus, kas tai yra, bet su atvirumu ir be išankstinių nusistatymų, ir tuomet, garantuoju, tikrai liksite nustebinti 🙂

Avatar for Barbora
Barbora

No Title

Rated 5 out of 5

Išgirdau frazę „Jeigu atvyksti ten kur trūksta grožio, tavo užduotis įnešti grožio“ ir iš karto pagalvojau apie Renatą. Taip, tai tas žmogus, kuris į mano gyvenimą įnešė grožio, ramybės, supratimo, laisvės, pasitikėjimo savimi ir kitais.
Kai gyvenime sumaišai kortas, neapsisprendi ar tiesiog bijai rezikuoti, Renata, būtent tas žmogus, kuris visas kortas padeda sudėlioti į vietas ir gyvenimo žaidime nuveda į pergalę.

Avatar for Justina
Justina

No Title

Rated 5 out of 5

Esu dėkinga, kad gyvenimas suteikė galimybę dalyvauti dvejuose Tavo seminaruose. Juose buvo tikrai įdomus ir naudingas darbas ir patyrimai. Tavo įžvalgūs klausimai, priverčia pažvelgti į situaciją kitu kampu ir supurto iki pat kojų pirščiukų. Tavo nuoširdus bendravimas, noras padėti kiekvienam, kuris ieško pagalbos, patarimo, tikrai atveria duris į norą atsiverti ir ieškoti patarimų, mokytis „švęsti gyvenimą“ ir mėgautis juo!
Ačiū labai

Avatar for Eglė
Eglė

No Title

Rated 5 out of 5

Į jūsų seminarą “Konfliktų sprendimo būdai” reikia ateiti kiekvienam žmogui. Mes visi žinome teorines strategijas: Rungtyniavimas, Prisitaikymas, Vengimas, Kompromisas, Bendradarbiavimas. Bet šiandien sužinojau labiausiai veikiančią. Supratau, kad nuolat ginu savo nuomonę. O tuo pačiu save. Man dar reikia padirbėti su savęs pažinimu ir saviverte. Laukiu sekančio seminaro mūsų įmonėje.

Avatar for Darius
Darius

No Title

Rated 5 out of 5

Dėkoju, Tau, Renata, už „renatiškus“ seminarus ir patirtis.
Nežinau kaip kitaip juos galėčiau pavadinti – jie kitokie, jie ypatingi, jie išjausti per Tavo patirtis, jie gilūs ir verčiantys pažvelgti iš arčiau į save savo vidiniu ekranu. Tavo seminarai ir stovyklos, tai pasimatymai su savimi, su vidine Aušra, su sąvastimi. Visada ateinu į „pasimatymą su savimi“ ir niekada nežinau ar jis įvyks, kiek jis bus gilus, koks tikras, koks artimas, jautrus, nuoširdus, tyras. Kartais net baugu būna susitikti su „ta“ Aušra. Nedrąsu, bet vistiek labai norisi susipažinti iš arčiau. Ir visada jis įvyksta! Visada jis būna kitoks, ypatingas, keistas, neįprastas, nepamirštamas, nepakartojamas. Niekada nežinau kokią Aušrą jame susitiksiu. Kartais liūdną, kartais jautrią kartais išsigandusią, kartais susimasčiusią, kartais piktą, kartais užverčiančią save daugeliu klausimų, o kartais ir linksmą, atjaučiančią. Ir visada išeinu pasikeitusi, paaugusi, susivokusi, suvokusi. Kartais dar taip ilgai skamba Tavo meditacijų ar įžvalgų žodžiai, o gal tiesiog pasakytos, iš pirmo karto, atrodo, nereikšmingos frazės, mano ausyse. Skamba, kol atsitrenkia kažkur…kažkur mano viduje, mano ausyse, mano širdyje, mano galvoje. Ir taip įvyksta pokytis.
Žinau, kad reikia daug stengtis dėl saves ir nebijoti, kai norisi ūgtelėti, bet TAI verta, verta susitikti su savimi, su Tavimi, verta žengti nors ir skauda ar baisu. Ir visada gera žinoti, kad turiu Tavo palaikymą, Tavo nematomą ranką, kuri kartais švelniai stumteli, kai bijau pajudėti, kartais apkabina, kai būna liūdna ir nejauku, o kartais ir įžnybia, kai nesusivokiu, kur esu 🙂
Džiaugiuosi, kad Tave sutikau savo gyvenimo kelyje. Ačiū Tau, kad leidi man Tave vadinti Mano Dvasine Mokytoja. Dėkoju už Tavo palaikymą.
Ačiū, kad esi!

Avatar for Aušra
Aušra

No Title

Rated 5 out of 5

Esu grupinių Renatos užsiėmimų dalyvė. Tikrai buvau absoliučiai visuose Renatos mokymuose, vykusiuose Marijampolėje. Kiekvieno iš jų laukiau kaip šventės. Dėl keleto dalykų. Dėl asmeninio susitikimo su Renata. Dėl Renatos perduodamų žinių, klausimų, provokacijų ir to pasekoje išgyvenamų potyrių bei suvokimų. Dėl bendros grupės energijos. Dėl rezultato.
Asmeninio susitikimo laukiu, nes būdama greta jos, stebėdama ją, klausydama jos mokausi ramybės, pasitikėjimo, mėgavimosi gyvenimu ir veiksmo. Jos perduodamos žinios paremtos teorija ir būtinai išgyventos, jos klausimai gali būti skaudūs ir nemalonūs, nes taiklūs pamatyti save, ji drįsta provokuoti dalyvius iki ašarų ir net pykčio proveržių, atidžiai, profesionaliai valdydama situaciją išlaikydama emocinį saugumą. Jos užsiėmimų metų suprantu bent po keletą atsakymų, paaiškinančių tam tikrus įvykius, elgesį, reakcijas, vykstančius mano gyvenime.
Renatos užsiėmimų metu susikuria pasitikėjimo vienų kitais ir tuo, kas vyksta, aura, atvirumo ir turbo meilės sau, kitiems ir gyvenimui aktyvacija
Nuo pat pirmų užsiėmimų vienas iš labiausiai “vežančių” dalykų-veiksmas. Kiekvieno iškilusio klausimo ar situacijos atveju ji eina iki galo, t.y. kol randamas veiksmas, padedantis judėti pirmyn toje situacijoje. Telieka kiekvienam tai išpildyti. Ačiū, Tau, Renata ! Myliu !

Avatar for Lina
Lina

PATEIKITE ATSILIEPIMĄ