Atsiliepimai

ATSILIEPIMAI

No Title

Rated 5 out of 5

Nemiegojau naktimis dvejus metus. Pabusdavau 2 val nakties ir nebeužmigdavau. Bijodavau keltis, nes baisu būdavo eiti į darbą be jėgų. Po dviejų konsultacijų pradėjau išmiegoti iki ryto, nors atvažiuodama mažai tikėjau, kad man kas nors gali padėti. Jau metus nevartoju “Xanax’o” ir kitų raminamųjų. Ne tik miegu naktimis, bet ir gyvenu su ramybe. Man tai niekaip nesuprantama, bet išmokei ir nebegalvoti apie tai. Dabar džiaugiuosi ramybe ir po paskutinio mūsų susitikimo ieškau: ką dar galėčiau gyvenime nuveikti? Mokausi suprasti, kad išėjus į pensiją gyvenimas nesibaigia. Ačiū Tau!

Avatar for Danguolė
Danguolė

No Title

Rated 5 out of 5

Susitikti su Renata man rekomendavo mama. Tai buvo gal prieš penkerius metus, kai susitikdavome privačioms konsultacijoms. Norėjau pokyčių. Ir tuomet ji man sakė, kad gyvenimas pradės keistis…
Ir iš tikro dabar mano gyvenimas visiškai kitoks nei tada. Gyvenu kitoje šalyje, iš architekto tapau jogos mokytoju ir turiu nuostabią šeimą: nuostabią žmoną ir du mažylius dvynukus. Esu dėkingas Renatai už atvertas duris keistis, nebijoti daryti tai, ką iš tiesų noriu daryti, paimti gyvenimą į savo rankas ir tapti savo gyvenimo šeimininku. Ačiū!

Avatar for Gabrielius
Gabrielius

PATEIKITE ATSILIEPIMĄ