Kita

Konsteliacija

Konsteliacija (išdėstymas) – profesionalus psichologinis metodas, padedantis ne tik išgirsti ir pamatyti kažką naujo, tačiau patirti praktiškai. Žinių neužtenka – tik per potyrius galime atsiverti teigiamiems gyvenimo pokyčiams, atrasti laimę ir meilę.

Taikant šeimos konsteliacijų metodą  nereikalingi ilgi išsipasakojimai, neverčiama knaisiotis po skausmingus praeities įvykius, o rezultatų galima pasiekti itin greitai. Neretai vienas šeimos konsteliacijų seansas prilygsta keletui įprastų psichologinių konsultacijų

Konsteliacijos padeda:

  • išspręsti poros santykių problemas, išvengti skyrybų
  • atsikratyti įtampos, pykčio, agresijos
  • pagerinti tėvų ir vaikų santykius
  • įveikti nerimą, liūdesį ir depresiją
  • išsivaduoti nuo fizinių ir dvasinių negalavimų ir priklausomybių
  • kilti karjeros laiptais, užtikrinti finansinę sėkmę
  • pritraukti laimę ir meilę

Konsteliacijos pagalba galima ne tik giliau pažinti save ir aplinkinius, bet ir pagilinti ryšius su artimaisiais, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant savyje dar nepanaudotus resursus, galimybes.

Konsteliacijos gali būti tiek grupinės, tiek individualios.

Teta gydymas

Teta gydymas – yra meditacijos technika, kurioje dvasinė filosofija naudojama protui, kūnui ir dvasiai tobulinti, o tuo pačiu siekiant priartėti prie Visa, Kas Yra, Kūrėjo (mūsų Dievas turi daug vardų ir mes jį vadiname Kūrėju).

Tai yra sutelkta malda Kūrėjui, leidžianti, atsikratyti varžančių įsitikinimų ir gyventi mąstant teigiamai, ugdant gerąsias savybes visame, ką darome. Medituojant ir meldžiantis „Theta Healing“ technika padeda kurti teigiamą gyvenseną.

Agnichotra

Agnihotra – tai specialus ugnies procesas, skirtas valymuisi, gryninimuisi, siekiant aiškumo ir transformacijos. Ši gydymo ugnis kilusi iš Vedų kultūros.

Agnihotra mažina stresą, veda prie minties aiškumo, pagerina bendrą sveikatą, suteikia daugiau energijos, atveria širdį ir veda link meilės. Agnihotra atnaujina smegenų ląsteles, atgaivina odą ir valo kraują. Tai holistinis požiūris į gyvenimą. Agnichotros pelenai naudojami gydymui. Šis ritualas skirtas tiek žmogaus, tiek erdvės valymui ir atnaujinimui.