Stovykla „ANTIEGO“ birželio 10-16

Dabar dažnai girdime žodį „ego“ kaip neigiamą, nes jis painiojimas su egoizmu. Iš tiesų Ego – tai yra tas mūsų asmeninis stuburas, ta įsisąmoninta dalis, per kurią mes suvokiam ir pasaulį, ir pačius.

Ego nėra nei geras, nei blogas. Ego –  savęs vaizdas, taisyklių rinkinys – autokoncepcija. Ir tai mums padeda, nes mes galime „numatyti“ savo elgesio modelius, mes galime pasirinkti. Tačiau žmogus gimęs norėti daugiau, augti ir plėstis…. Dėl to, reikia keisti nuostatų, taisyklių, įsitikinimų rinkinius – per tai ir pasikeis įpročiai ar elgesio modeliai. Išoriškai ir savarankiškai  tai pakeisti sunku- per taisyklių rinkinius mes apribojam savęs ir pasaulio pažinimą – vos tik norim plėstis, įsijungia gynybos mechanizmai. Gynyba gali reikštis per menku informacijos  įvertinimu, ego nuostatą atitinkančio elgesio privalumų ir kitais dalykais.

Ir čia labai gražiai pasitarnauja Antiego.

 Saugioje erdvėje mes leisime sau pažinti daugiau. Mes įgysime drąsos peržengti įprastas ribas, prisilesti prie to, kas dar nepažinta ir nepatirta.

Stovykla „Antiego“ mus atveria drąsai,  kūrybiškumui, tolerancijai, ir visiškai kitokiam savęsbei pasaulio  priėmimui. 

Man tai seminaras, KEIČIANTIS GYVENIMUS.

Į savęs pažinimą leisimės per praktinius užsiėmimus.

Seminaro temos:

I diena.Realybė ir antiego paveikslas.

II diena.Vidiniai resursai ir nuostatos.

III diena. Moteriška erdvė.

IV diena. Vyriška erdvė.

V diena. Kaip savyje rasti kūrybiškumą.

VI diena. Subasmenybės.

Kursime savo subasmenybių kortas. Tai būdas savarankiškai pabendrauti su pačiais savimi. Tai nesibaigiantis procesas, kurio pagalba padėsite sau ir galėsite tai naudoti vis gyvenimą…

Be viso to dar:

Darbas su kūnu

Emocijų paleidimo praktikos ir

Dar daug visokių dalykėlių….

Stovykla vyks sodyboje „Žuvyčiai“. Pradžia – birželio 10 d. 12 val. Stovykla baigiasi birželio 16 d, 12 val.

Stovyklos kaina 750 €. Į kainą įskaičuota apgyvendinimas ir maitinimas.

Sodyboje daug erdvės, yra tvenkinys, tad stovyklausime atostogų bei gamtos ritmu.

 

 

Vienas iš atsiliepimų po „Antiego“ stovyklos:

Stovyklos formato 6 dienų patyriminis seminaras „ANTIEGO“
Kas vyksta seminaro metu neįmanoma papasakoti – tai galima tik patirti. Teisingai Renata sako – programa nieko nepasakytų. Visų pirmiausia, kad turinys yra iš nieko nepasakančių pavadinimų praktikų, kitas dalykas – Renata nuolat interpretuoja pagal esamą situaciją, iškilusias situacijas, kylančius klausimus, vyraujančias nuotaikas. Pvz. paskutinė konsteliacija staiga gimė tiesiog paskutinio pasidalinimo apie seminarą metu.
Antiego – tai mes, išsilaisvinę iš mus varžančių savybių, emocijų, minčių, elgesio. Renata pakviečia šešių dienų neįkainojamai kelionei nusimetus šiuos mus sukausčiusio EGO pančius. Ir su didžiausiu atidumu lydi šioje ne pačioje lengviausioje, bet gyvenimą keičiančioje kelionėje.
Mano Antiego buvo apie atsipalaidavimą. Daugybės netikėtų praktikų, bendravimo, konsteliacijų, bendrystės pasėkoje užrištomis akimis šokdama patyriau neįtikėtiną būseną: tiesiog pajutau, kad kūnas juda visiškai naujai. Nenusakomas jausmas – šokti ir galvoti „kaip čia tos rankos banguoja…“. Ne tik pati tai patyriau – tai matė ir dėl akivaizdaus pokyčio sveikino kiti. Ir tai – tik išorė. Viduje vyksta gausybė įvairių suvokimų per patyrimus, kurie apsigyvena ne tik mintyse, bet ir pačiame kūne.
Tai seminaras, kurio paskutinę dieną aš aiškiai supratau, kad mano gyvenimas pagaliau įgavo kryptį. Su didžiausiu dėkingumu sakiau ir sakau: neįsivaizduoju, kaip man būtų be šio seminaro.
Labai rekomenduoju visiems, kas tik gali būti priimtas.
Ačiū dar kartą ir sėkmės mums visiems!

 

Daugiau atsiliepimų skiltyje“ atsiliepimai“

REGISTRUOTIS